П'ятниця, 07 вересня 2018 12:06

Літнім львів’янам організували екскурсію на пожежно-технічну виставку

Оцініть матеріал!
(14 голосів)

 6 вересня для городян поважного віку Львівського міського територіального центру провели екскурсію в часі якою вони дізнались, що пожежно-технічна виставка функціонує з 1986 року на території середньовічного Львова та розміщена у приміщенні цікавої пам'ятки архітектури періоду еклектики - колишньому будинку пожежної частини. Будинок побудований у 1901 році в неороманському стилі по проекту архітектора І. Брунека. Фасад будинку прикрашає скульптура Святого Флоріана - покровителя пожежників (скульптор П. Війтович).

Зараз будинок виконує визначену функцію - в ньому, окрім виставки, розміщені Головне управління ДСНС України у Львівській області, Галицький районний відділ ГУ ДСНС України у Львівській області та перша самостійна державна пожежна частина СДПЧ-1.

Експозиція першої зали присвячена історії розвитку пожежництва на Галичині та Західно-українських землях.

Оглянувши експозицію другої зали присутні дізнались про основні причини виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій, методи їх запобігання, засоби та способи їх ліквідації.

В третій залі, яка була підготовлена та відкрита до 20-річчя аварії на Чорнобильській атомній станції, відвідувачі ознайомились з чисельним зібранням різноманітних свідчень найбільшої техногенної катастрофи світу.

Організовуючи заходи, ми в першу чергу запитуємо у наших відвідувачів, що їм цікаво було би дізнатися, про які явища, течії, історичні події та постаті. Адже важливо, щоби ту інформацію, яку доносимо нашим слухачам, вони сприймали та використовували у подальшому житті.

Захід організовано відділенням соціальної адаптації Львівського міського територіального центру.

Читати 1016 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook