Четвер, 06 вересня 2018 10:10

Літні львів’яни беруть участь у літературних заходах

Оцініть матеріал!
(17 голосів)

 Для одиноких людей літнього віку Львівського міського територіального центру, продовжують систематично організовувати заходи по збагаченню дозвілля та розширенню життєвого світогляду. Так, вчора 5 вересня для старших городян в центрі денного дозвілля, що за адресою: вул. Кирилівська, 3а відбувся захід «Літературні акварелі».

Відтак, ми вирішили зробити творчий подарунок нашим відвідувачам у вигляді тематичної зустрічі присвяченій поезії, відсвяткувати силу слова, особливо того, яке передається з уст в уста, створити спільноту читачів. В ході проведення заходу учасники декламували відомі твори Василя Стуса - українського поета, одного з найактивніших представників українського культурного руху шістдесятників.

Ідея зустрічі полягала у спонуканні літніх людей проявляти свої таланти через мистецтво – поезію, аби відчувати свою дотичність до громади, мати можливість проявити себе у тих вміннях якими їх нагородив Бог.

Захід організовано відділенням соціальної адаптації Львівського міського територіального центру.

Читати 1033 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook