П'ятниця, 31 серпня 2018 11:15

Львів’яни літнього віку цікаво проводять дозвілля

Оцініть матеріал!
(28 голосів)

Щотижня для літніх людей, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, проводять цікаві заходи дозвілля. Так, в центрі денного дозвілля, що на вул. Кирилівська, 3а відбувся семінар-диспут на тему: «Щастя, як я його розумію».

«Під час розмови наші підопічні поділились власною формулою досягнення щастя. А ще під час зустрічі дідусі та бабусі відповідали на питання: як слід сприймати життя, аби відчувати себе щасливим; як визначити, що ж в світі є насправді важливим; на чому потрібно акцентувати життєві сили і увагу», - розповіла організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше  людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Читати 1039 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook