П'ятниця, 18 травня 2018 16:12

Увага, зміни! У Львові розширили категорію дітей, яким надаватимуть матеріальну допомогу на оздоровлення

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Члени виконкому ЛМР затвердили нове Положення про надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення дітей учасників антитерористичної операції, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні — мешканців м. Львова.

Зокрема, одноразова матеріальну допомогу у розмірі 3500 грн на кожну дитину надаватимуть: 

-дітям осіб, які загинули (пропали безвісти) або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в  антитерористичній операції, та Героїв Небесної Сотні, яким надано статус члена сім’ї загиблого відповідно до законодавства України;

-дітям з інвалідністю учасників антитерористичної операції (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності;

-дітям учасників антитерористичної операції (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності, які визнані особами з інвалідністю внаслідок війни.

-дітям (без надання статусу), один з батьків яких помер.

Крім того, одноразову матеріальну допомогу у розмірі 2000 грн на кожну дитину віком до 18 років отримуватимуть діти з сімей учасників антитерористичної операції (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), у яких на вихованні є четверо і більше дітей віком до 18 років (а також дітей, які навчаються у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах з денною формою навчання, до досягнення ними 23 років і не мають власних сімей, незалежно від їхнього місця проживання або реєстрації, не перебувають на повному державному чи недержавному утриманні).

Читати 1381 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook