П'ятниця, 02 червня 2017 12:22

Управління соціального захисту приймає пропозиції з надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів та ветеранів на 2018 рік

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Управління соціального захисту приймає пропозиції з надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів та ветеранів на 2018 рік

 

 Так, відповідно до п.3 Порядку використання коштів міського бюджету м. Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 25.05.2007 №300, та викладеного у новій редакції рішенням від 29.05.2017 №436, одержувачами бюджетних коштів є громадські організації (громадські спілки) інвалідів і ветеранів, які здійснюють свою діяльність зі статусом юридичної особи, за умови їх комплексної (одночасної) відповідності таким умовам:

  • відсутність у громадських організацій статусу всеукраїнських та/або обласних.
  • поширення діяльності громадських організацій виключно на територію м. Львова.
  • Реєстрація громадських організацій у м. Львові.

 Окрім того, право на одержання бюджетних коштів, які надаються відповідно до цього порядку, мають також структурні (відокремлені) підрозділи всеукраїнських або обласних громадських організацій – осередки, відділення тощо, які мають статус юридичних осіб та зареєстровані у м. Львові.

Відповідно до п. 3 рішення від 29.05.2017 №436 встановлено, що для отримання бюджетних коштів у 2018 році громадська організація подає в управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики заяву зі всіма необхідними документами у термін до 20 липня 2017 року.

 

Згідно з п. 6 цього порядку до заяви додаються:

  • копія статуту (положення) організації, засвідчена печаткою у встановленому законодавством порядку. У разі, якщо заявником є структурний (відокремлений) підрозділ всеукраїнської або обласної громадської організації (осередок, відділення тощо), який діє на підставі статуту (положення) всеукраїнської або обласної громадської організації, ним подається копія статуту (положення) всеукраїнської або обласної громадської організації, засвідчена у встановленому законодавством порядку печаткою заявника.
  • копія свідоцтва про реєстрацію громадської організації, засвідчена у встановленому законодавством порядку печаткою заявника.
  • копія рішення про присвоєння громадській організації ознаки неприбутковості, засвідчена у встановленому законодавством порядку печаткою заявника.
  • звіт про діяльність громадської організації за рік, який передує року подання заявки, підписаний керівником та засвідчений печаткою заявника (подається згідно з затвердженою формою, наведеною у додатку 1 до цього порядку).
  • розрахунки та обгрунтування потреби у бюджетних коштах і напрями використання бюджетних коштів, затверджені зборами громадської організації (заявника), підписані керівником та засвідчені печаткою громадської організації (заявника). У разі якщо заявник подає потребу у бюджетних коштах на відшкодування витрат для проведення ремонту приміщень громадської організації та/або на оплату житлово-комунальних послуг приміщення громадської організації – додатково необхідно подати копію діючого договору оренди приміщення (нерухомості) заявником, засвідченого у встановленому порядку печаткою заявника.
  • календарний план заходів, які громадська організація планує провести у році надання фінансової підтримки, підписаний керівником та засвідчений печаткою (подається згідно з затвердженою формою, наведеною у додатку 2 до цього порядку).

 

Детальну інформацію можна отримати у відділі соціальних програм та програмного забезпечення управління соціального захисту за тел.: 235-69-79 (вул. Театральна, 10).

 Ознайомитись з Порядком можна тут:

 http://www8.city-adm.lviv.ua/Pool/Info/doclmr_1.NSF/(SearchForWeb)/B2BA5F4E76076DBCC225812F0051A33D?OpenDocument

Читати 2312 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook