Понеділок, 30 березня 2015 09:34

Львів'яни літнього віку вивчають історію виникнення театру

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Для львів'ян літнього віку Львівського міського територіального центру в центрі дозвілля (вул. Кирилівська,3а) провели тематичну зустріч з нагоди Міжнародного дня театру. В ході зустрічі учасники дізналися про історичні аспекти виникнення Міжнародного інституту театру, перші театральні виступи, де власне, виник театр, як спосіб мистецького самовираження. В заході взяла участь заслужена артистка України,член Української асоціації письменників Західного регіону Ольга Журавльова, яка розповіла присутнім про свій життєвий та творчий шлях. Звучали авторські твори, вірші, уривки монологів з театральних вистав.

Того ж дня для дідусів та бабусь Львівського міського територіального центру, за сприяння адміністрації Львівськогонаціонального академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницького з нагоди Міжнародного дня театру провели екскурсію одним із найкращих театрів Центральної Європи та єдиним оперним театром Правобережжя України. По завершенні мандрівки літні люди поринули у прекрасний світ балету "Дон Кіхот" на музику Людвіга Мінкуса, лібрето Маріуса Петіпа за мотивами однойменного роману Мігеля де Сервантеса.

"Щотижня, організовуючи заходи з цікавого проведення дозвілля, ми хочемо якомога більше показати нашим відвідувачам різні невідомі чи призабуті ними сфери життя міста, його культурного осередку, адже кожен з них радо відгукується на запрошення взяти участь у черговій екскурсії, лекції чи перегляді вистави українських та світових класиків", - повідомила культорганізатор Львівського міського територіального центру Віра Костецька

Читати 1014 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook